De Cortina E-Common Integrated is jouw ultieme bagagebuddy. Of je nu snel boodschappen doet of een ontspannen tochtje door het park maakt, de veelzijdige Cortina E-Common Integrated maakt het allemaal mogelijk. Geen zorgen meer over wat je wel of niet kunt meenemen. Op de voor- en achterdrager klik je dankzij het MIK-systeem gemakkelijk een kinderzitje, stevig fietskrat of mooie mand. Ervaar nu het gemak en de vrijheid van een e-bike die past bij alles wat je wilt doen in je leven. Met zijn stijlvolle look, slimme ondersteuning en eindeloze hoeveelheid klikbare accessoires is deze elektrische fiets een echte alleskunner. Ben je op zoek naar een trendy en praktische e-bike voor in de stad? Dan is de Cortina E-Common Integrated de juiste keuze! Deze fiets is standaard voorzien van een Bosch 500 accu. Voor meerprijs €200,- heb je een Bosch 625 accu. Voor meerprijs €40,- heb je een snellader. *Prijs is exclusief € 69,95 rijklaarmaakkosten/batterijtoeslag.
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Common Integrated |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 28 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Active Line |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 40 |
| Merk accu: | Bosch |
| Type accu: | 500 |
| Model accu: | Powertube |
| Locatie accu: | Ingebouwd in frame |
| Vermogen accu: | 500 Wh |
| Capaciteit accu: | 13 Ah |
| Gewicht accu: | 3 kg |
| Display type: | Purion 200 |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 7 |
| Kleur: | Mocha Mousse Gloss |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2026 |
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!