Je sjouwt wat af met die kids en dus verdien je gewoon een hele mooie fiets om het meenemen van boodschappen, luiertassen en je kleintjes net een beetje leuker te maken! Daarom is de E-U4 Family voorzien van alle belangrijke eigenschappen van een family bike. En dankzij de supersterke Bosch-middenmotor kost het je nauwelijks energie. Wat een verademing! Cortina begrijpt dat zowel papa als mama (of opa, oma, de oppas) gebruik maken van de family bike dus daarom is de fiets verkrijgbaar in verschillende unisex kleuren. You're ready to go! Deze fiets is standaard uitgerust met een 400 Wh accu. Voor een meerprijs van €200,- heb je een 500 Wh accu. *Prijs is exclusief € 69,95 rijklaarmaakkosten/batterijtoeslag.
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-U4 Transport Family |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 29 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Active Line |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 40 |
| Merk accu: | Bosch |
| Type accu: | 400 |
| Model accu: | Powerpack |
| Locatie accu: | Bagagedrager |
| Vermogen accu: | 400 Wh |
| Capaciteit accu: | 13 Ah |
| Gewicht accu: | 3 kg |
| Display type: | Purion 200 |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 7 |
| Kleur: | Baked Clay Matte |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2026 |
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!