SALE I.V.M. OVERJARIG MODEL/KLEUR (2025)...VAN €3999,- NU VOOR SLECHTS €2999,-! NOG 2 STUKS BESCHIKBAAR! Bij de Chamonix C5 moet je twee keer kijken of het wel een e-bike is, door het modern gestylede frame. De elektrische aandrijving is fraai en amper zichtbaar geintegreerd. Naar je werk, het strand of de stad: met de soepele trapondersteuning en de fluisterstille Gates-riemaandrijving fiets je overal moeiteloos naartoe. Deze fiets is voorzien van een 504 Wh accu!
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Chamonix C5 HMS Belt |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 53 cm |
| Gewicht: | 28.5 kg |
| Versnellingen: | 5 |
| Voorraad: | |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Steps EP6 |
| Merk motor: | Shimano |
| Vermogen motor: | 85 |
| Merk accu: | Shimano |
| Type accu: | 504 |
| Model accu: | Powertube |
| Locatie accu: | Ingebouwd in frame |
| Vermogen accu: | 504 Wh |
| Capaciteit accu: | 14 Ah |
| Gewicht accu: | 3 kg |
| Display type: | SC-EN610 |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 5 |
| Kleur: | Tropical Blue |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!