Zo goed als nieuwe Trenergy E-Relax Pro elektrische fiets (aankoopdatum: 13-06-2025) met slechts 2038 km op de teller. Deze fiets is uitgevoerd met een aluminium frame (lage instap), verstelbare stuurpen, Shimano Nexus 3 versnellingen, gelzadel, Axa slot en snelbinders. Deze fiets heeft nog fabrieksgarantie t/m 13-06-2027!
| Merk: | Trenergy |
| Model: | E-Relax Pro N3 |
| Staat: | Gebruikt |
| Maat: | 54 cm |
| Gewicht: | 27 kg |
| Versnellingen: | 3 |
| Voorraad: | |
| Locatie motor: | Voorwiel |
| Merk motor: | AKM |
| Vermogen motor: | 250 |
| Merk accu: | Vestel |
| Type accu: | 540 |
| Model accu: | Powerpack |
| Locatie accu: | Bagagedrager |
| Vermogen accu: | 540 Wh |
| Capaciteit accu: | 145 Ah |
| Gewicht accu: | 3 kg |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 3 |
| Kleur: | Meteorite Black |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!