Krachtige alleskunner! Nieuw binnen onze 2026- collectie is de Move Pro N5. Dit nieuwe intube topmodel is uitgerust met een Bosch Performance Line 75Nm krachtige motor. Verschillende batterij capaciteiten zorgen ervoor dat u zorgeloos een flinke afstand kunt afleggen met uw e-bike. Met het nieuw gedeisgnde frame en stijlvolle kleuren is de Move Pro N5 een geweldige keuze voor iedereen die zowel qua design als techniek op zoek is naar echt iets bijzonders. De Gates belt drive en extra brede banden zorgen voor een ultieme wegligging. Deze fiets is standaard voorzien van een Bosch 600 Wh accu. Voor meerprijs €200,- heb je een Bosch 800 accu. *Prijs is exclusief € 69,95 rijklaarmaakkosten/batterijtoeslag.
| Merk: | Trenergy |
| Model: | Move Pro |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 27.5 kg |
| Versnellingen: | 5 |
| Voorraad: | |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Peformance Line |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 75 |
| Merk accu: | Bosch |
| Type accu: | 600 |
| Model accu: | Powertube |
| Locatie accu: | Ingebouwd in frame |
| Vermogen accu: | 600 Wh |
| Capaciteit accu: | 13 Ah |
| Gewicht accu: | 3 kg |
| Display type: | Purion 200 |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 5 |
| Kleur: | Dark Petrol |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2026 |
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!